Produkty


Společnost A.F.C. Controls potvrdila svou pozici na trhu jako stabilní partner již pro celou řadu zákazníků.


Garantujeme maximální ochranu často nemalých investic do informačních či zabezpečovacích systému, uvědomujíc si skutečnost, že úspěšné partnerství stojí na dlouhodobých jistotách.


Elektronická zabezpečovací signalizace EZS

Základní činností, na které stavíme, je montáž elektrické zabezpečovací signalizace (dále EZS).

... více na: EZS

Elektrická požární signalizace EPS

Požární zabezpečovací signalizaci instalujeme dle platných norem a jejich novel a na základě požadavků místně příslušných hasičských záchranných sborů, které se vyjadřují k projektu a k samotným podmínkám provozu EPS.

... více na: EPS

Kamerové systémy CCTV

Velké zkušenosti máme i se zřizováním systémů průmyslových televizních okruhů ať už černobílých nebo barevných. Je možno plně uspokojit požadavky kteréhokoliv zákazníka s tím, že instalujeme systém jak pro jednu kameru, tak i velké systémy vyžadující počítačovou techniku.

... více na: CCTV

Přístupuvé a docházkové systémy ACCESS

V této oblasti spolupracujeme s několika předními výrobci, nebo dodavateli. Jsme schopni dodat různé systémy a pro rozličné aplikace a provozy. Umíme dodat docházkové systémy bezdotykové či dotykové (magnetické karty, přívěšky, kroužky, ...) s propojením až na personalistiku či mzdy.

... více na: ACCESS

Domácí telefony a videotelefony

Provádíme instalace domovních zvonků a videotelefonů s oboustrannou komunikací. Jsme schopni přizpůsobit se různým požadavkům zákazníka a na přání ve spolupráci s dodavatelem, dodat specifické komplety.

... více na: Telefony

Zapůjčení a instalace přenosných CCTV a EZS systémů

Provádíme zapůjčení a odbornou instalaci dočasných EZS systémů ( minimální zásah do interiéru), nebo skrytých CCTV kompletů, pro monitoring problematických objektů, či provozoven aj. V této oblasti se můžeme pochlubit rozsáhlými referencemi.

... více na: Zapůjčení CCTV a EZS

Strukturované kabeláže, anténí rozvody

Na základě zkušeností v oboru  telekomunikační techniky, instalujeme počítačové sítě, strukturovanou kabeláž a anténní rozvody.

... více na: Kabeláže a rozvody